úvodní obrázek maska průhlednosti úvodního obrázku

Výstava Svazku obcí Podoubraví

15.11.2021, Jiná sdělení, Soňa Zvolánková

Desítky návštěvníků si v galerii Doubravka ve Ždírci nad Doubravou prohlédly výtvarnou přehlídku „Podoubraví očima dětí“ a fotografickou výstavu „Podoubraví objektivem občanů Podoubraví“. Dále se zde mohli dozvědět vše o naší činnosti a také zajímavosti o členských obcích svazku. Doprovodným programem bylo vystoupení žáků ZUŠ Chotěboř.

Vystavené výtvarné práce dětí ze škol z celého mikroregionu a fotografie ze soutěže, byly předlohou pro propagační materiály Svazku obcí Podoubraví. Tyto materiály si můžete i nadále zakoupit v Turistickém informačním centru ve Ždírci nad Doubravou. Jedná se o pohlednice, turistickou vizitku mikroregionu, plátěné tašky s výtvarně ztvárněným logem a kalendář Podoubraví pro rok 2022.

Děkujeme městu Ždírec nad Doubravou za spolupráci a možnost uspořádat výstavu v krásných prostorách galerie Doubravka. Děkujeme především panu starostovi Bohumíru Niklovi a zaměstnancům Zdeňce Lédlové a Nele Niklové za pomoc při instalaci výstavy, za organizaci vystoupení žáků ze ZUŠ Chotěboř a bohaté občerstvení.

Reportáž z výstavy naleznete na tomto odkaze https://www.youtube.com/watch?v=Z7SCe-ISq28. Autorem je pan Milan Kopecký.

 

 

mapa ČR s vyznačením Podoubraví

Kontakty

Svazek obcí Podoubraví
Centrum společných služeb
Trčků z Lípy 69
583 01 Chotěboř

telefon: 569 641 173
Po - Pá: 8:00 - 15:00
e-mail: info@podoubravi.cz
web: www.podoubravi.cz

facebook

Z webů členských obcí

Centrum společných služeb
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.