úvodní obrázek maska průhlednosti úvodního obrázku

Zasedání valné hromady SVOP 28. 3. 2023

3.4.2023, Jiná sdělení, Soňa Zvolánková

Dne 28. 3. 2023 se starostové členských obcí a zaměstnanci našeho svazku sešli v hospůdce U Zvolánků ve Slavíkově, kde proběhlo první jednání valné hromady v letošním roce. Program jednání byl opět nabitý.

Se starosty přijeli debatovat zástupci KSÚSV, ředitel Ing. Radovan Necid, technicko-správní náměstek Ing. Tomáš Mátl a vedoucí výrobního oddělení Havlíčkův Brod Ing. Pavel Popek. Předmětem debaty byl plán letní údržby silnic a proběhlé či plánované opravy jednotlivých úseků silnic v katastrech obcí na území ORP Chotěboř.

Pan Jiří Novák, který má na starosti samosprávy a technické záležitosti, prezentoval možnosti spolupráce obcí s ČEZ Distribuce.

Starostové schválili financování kanceláře SVOP a podání společné žádosti o dotaci k plánovanému projektu „Posílení separace odpadů v obcích Svazku obcí Podoubraví“ v rámci programu OPŽP 2021-2027, do které se zapojí 26 obcí.

Pojednali další postup v rámci „Systému chytré evidence odpadů“, organizaci Podoubravského víceboje a aktuální informace ohledně nefrologické ambulance v Chotěboři.

Děkujeme všem za účast a starostovi Luboši Culkovi a zaměstnancům obce za zajištění jednacích prostor i bohatého občerstvení. Příští jednání valné hromady se bude konat v červnu. Těšíme se opět na setkání.

mapa ČR s vyznačením Podoubraví

Kontakty

Svazek obcí Podoubraví
Centrum společných služeb
Trčků z Lípy 69
583 01 Chotěboř

telefon: 569 641 173
Po - Pá: 8:00 - 15:00
e-mail: info@podoubravi.cz
web: www.podoubravi.cz

facebook

Z webů členských obcí

Centrum společných služeb
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.